+48 533 369 098 | +48 510 059 839 info@sptcrane.pl

O FIRMIE

SPT skutecznie wypełnia lukę na rynku mini żurawi oraz odgrywa rolę przewodnią i wiodącą w ustanawianiu norm bezpieczeństwa dla takich produktów.

„Mały, ale doskonały, dobrej jakości i przede wszystkim bezpieczny.”

Marka SPT została założona w 2015 roku, jest firmą zainwestowaną przez niemiecką firmę HXC i jej starszy zespół projektowy.

Do tej pory na podstawie mini żurawi SPT299 i SPT499 zdobyliśmy certyfikat CE, certyfikat ISO i certyfikat GOST, dzięki czemu na rynek wprowadzone zostały również modele SPT235, SPT399 i SPT899, które zostały wysoko ocenione przez rynek i klientów. Wszystkie mini żurawie zostały dokładnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i konfiguracji oraz są zgodne ze wymogami UE.

Firma SPT przestrzega filozofii „mały, ale doskonały, dobrej jakości i przede wszystkim bezpieczny”. Pierwszą misją firmy SPT jest dostarczanie dobrych rozwiązań w trakcie skomplikowanych prac specjalistycznych oraz zapewnianie bezpieczeństwa pracownikom.

SPT skutecznie wypełnia lukę na rynku mini żurawi oraz odgrywa rolę przewodnią i wiodącą w ustanawianiu norm bezpieczeństwa dla takich produktów. Wierzymy, że seria mini żurawi gąsienicowych SPT będzie pierwszym wyborem dla Ciebie i Twoich klientów.

Firma Lift24 jest wyłącznym dystrybutorem marki SPT w Europie. Jesteśmy obecni m. in. w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii.

Światowy lider w branży mini żurawi

Marka SPT została założona w 2015 roku, jest profesjonalną firmą integrującą badania i rozwój, produkcję oraz sprzedaż mini żurawi gąsienicowych.

Marka SPT w pełni koncentruje się na bezpieczeństwie produktu, praktyczności i funkcjonalności. Produkty takie jak SPT299, SPT499 zostały wysoko ocenione przez naszych klientów po wprowadzeniu ich na rynek.

Firma Lift24 jest wyłącznym dystrybutorem marki SPT w Europie. Jesteśmy obecni m. in. w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii.

Dane firmy

Klucz Serwis sp. z o. o.
Hoża 86/410
00-682 Warszawa, PL

Kontakt z nami

tel: +48 533 369 098
tel: +48 510 059 839

E-mail

info@sptcrane.pl